Мешканці Донеччини можуть безкоштовно отримати бізнес-освіту

Охочих започаткувати власну справу запрошують на навчання до бізнес-школи/фото: БО
Охочих започаткувати власну справу запрошують на навчання до бізнес-школи/фото: БО "Каритас Мариполь"

Охочих започаткувати власну справу запрошують на навчання до бізнес-школи.


Стати учасником освітньої програми можуть всі охочі, хто прагне знайти себе в підприємництві, повідомляє «Бізнес-Схід». Запрошують і тих, хто вже має працюючий бізнес і прагне його розширити.

Навчання розраховане на півтора місяці та буде складатись на декілька модулів.

Під час навчання мешканці Донеччини дізнаються, як знайти вдалу бізнес-ідею, з чого почати власну справу, обрати необхідну нішу та що треба робити, аби бізнес був прибутковим.

«Одним з етапів програми є складання бізнес-плану та захист його з можливістю отримання гранту від запрошених представників міжнародних організацій, - розказав журналісту «Бізнес-Схід» представник БО «Карітас Маріуполь» Андрій Щебітченко. – Крім того, під час модулю з інтернет-маркетингу учасники матимуть можливість створити власний сайт або активну сторінку в соціальних мережах».

За словами Андрія, подібне навчання проводиться не в перше, і вже є попередні результати отриманих знань. Сьогодні знаходяться в розробці 8 проектів колишніх випускників бізнес-школи, які найближчим часом планують запустити свої проекти. Так, у Маріуполі можуть з’явитись салон краси, освітній бізнес-центр, кондитерський цех та міні-піцерія.  

Навчання ініціює БО «Карітас Маріуполь» в межах проекту «Зміцнення соціальної згуртованості».

Зареєструватися на навчання можна до 8 лютого 2019 року.

Додаткова інформація за телефоном: +38(096) 238 26 27, Щебiтченко Андрiй.