• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Переселенець з Донецька виготовляє дизайнерські меблі, які є в домівках Франції та Канади

Переселенець з Донецька виготовляє дизайнерські меблі, які є в домівках Франції та Канади

Переселенець з Донецька Дмитро Ігнатов/фото: з особистого архіву Дмитра
Переселенець з Донецька Дмитро Ігнатов/фото: з особистого архіву Дмитра

Після переїзду до Києва колишній рекламист-дончанин Дмитро Ігнатов заснував майстерню дизайнерських меблів Cube44, зайняв свою нішу на українському ринку та вже своєю продукцією завойовує світ.


На початку 2014 року власник майстерні дизайнерських меблів Cube44 Дмитро Ігнатов і не підозрював, як кардинально зміниться його життя найближчим часом, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на Канадсько-український проект Cutis.

Разом з родиною чоловік мешкав у Донецьку, де більше 10 років працював у рекламному бізнесі.

«Нашими основними клієнтами були великі українські та міжнародні компанії, - згадує Дмитро. -  Після початку збройного конфлікту, більшість проектів була призупинена. Було зрозуміло, що ні про які масштабні маркетингові кампанії мова не йшла, міжнародні компанії почали згортати свій бізнес на Донбасі».

Коли ситуація стала загострюватися, Дмитро вирішив переїхати до Києва і вже у столиці продовжити свій рекламний бізнес. Однак, проектів було небагато, а на життя треба було заробляти.

Майбутній меблевий бізнес Дмитро розпочинав втілювати у життя в гаражі. Робив з дерева меблі та предмети декору.

Оскільки грошей було обмаль, то про закупку якісних матеріалів чи розробку складних проектів мова не йшла. Бізнес-модель дуже проста: отримав замовлення, купив на базарі дерево, зробив нескладний диван. Успішні приклади викладав в соціальних мережах, через які і почали приходити нові замовлення.

«Після декількох вдало виконаних замовлень з’явилося розуміння, що меблі – це не лише хоббі. Це справа, яка може приносити гроші», – ділиться підприємець.

Аби розвиватися далі, Дмитро вирішив створити власний бренд. За словами чоловіка, назва компанії народилась самотужки. Оскільки меблі квадратні, то й в назві з’явилося слово «cube».

«А четвірки мені завжди приносили вдачу плюс якщо перевернути, то на стільці схожі. Так і з’явився Cube44», – розповідає Дмитро.

Сьогодні в компанії переселенця трудяться близько 10 працівників. Асортимент меблевої майстерні – шість різних колекцій, в яких більше 100 предметів інтер’єру. Матеріали для меблів використовуються в основному українські. Виняток – тканини, які імпортуються з Туреччини. Канали продажів – власний сайт, онлайн та оффлайн партнери. Власних магазинів у компанії немає.

Незважаючи на те, що продукцію Cube44 можна знайти не лише в Києві, а й в Одесі, Харкові, Львові, більше 80% продажів припадають саме на столицю.

Влітку 2017 року Дмитро всерйоз замислився над експортним питанням.  Дізнався про можливості, які відкривав для невеликих виробників меблів Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS). Участь у проекті дала можливість меблярам вперше представити свою продукцію на міжнародній меблевій виставці в Торонто в травні 2018 року.

«Всі предмети, що були виставлені на стенді, продали в перший же день виставки. Також вдалося зібрати багато корисних контактів. Ми зрозуміли, що наша продукція цікава канадському споживачеві та конкурентоздатна на канадському ринку», – стверджує Дмитро.

Після участі у виставці у підприємця почалися зустрічі з зацікавленими компаніями з Франції, Німеччини та Польщі. Вони самі вийшли на українців і вже встигли зробити перші замовлення.

Майстерню Дмитра Ігнатова часто відвідують іноземці. Більшість з них зацікавлена у подальшій співпраці, тож підприємець вже розмірковує про подальше розширення виробництва та веде переговори з потенційними інвесторами.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Переселенець з Донецька виготовляє дизайнерські меблі, які є в домівках Франції та Канади