Більше 30 підприємців з Донбасу пройшли бізнес-навчання на Заході країни

Більше 30 підприємців з Донбасу пройшли бізнес-навчання/фото: lvbs.com.ua
Більше 30 підприємців з Донбасу пройшли бізнес-навчання/фото: lvbs.com.ua

У Львові завершилася акселераційна програма для підприємців зі Сходу.


Упродовж двох тижнів бізнес-процеси вивчали 36 підприємців з Донецької та Луганскої області, повідомляє прес-служба Львівської бізнес-школи.

Досвідчені ментори провели представникам бізнесу більше 70 годин інтенсивних тренінгів. Учасники мали можливість як перевірити свою ідею, так і зрозуміти, як покращити власний бізнес та які напрямки потребують інновацій та пошуків нових форматів співпраці.

«Це люди, які дійсно хочуть розвиватися. Учасники дискутували, обмінюватися ідеями, тому група була дуже жива та відкрита для спілкування», – розповідає один з менторів програми Володимир Хіцяк. 

За словами Володимира, схід України є не надто розбещений увагою бізнес-освіти чи бізнес-шкіл. Під час спілкування з деякими учасниками він почув, що працівники чи власники бізнесу можуть отримувати інформацію тільки з інтернету. Тому досвід таких програм є дуже важливим, національний інтерес є в тому, щоб маленький бізнес з віддалених регіонів, особливо біля зони військовий дій, показував свої історії успіхів.

«Ми хочемо, щоб зовнішні та внутрішні донори бачили, що на Донбасі живуть успішні люди, які мають хороші бізнес-проекти і навіть в таких важких умовах активно працюють. Їх позитивні приклади – це велика складова нашого національного успіху», – вважає ментор.

Насичена навчальна програма складалась з декількох модулів: лідерство, візійне бачення, робота зі стратегією, робота з командою, маркетинг, бізнес-модель, продажі, фінанси, дизайн мислення.

Центр підприємництва бізнес-школи і надалі планує організовувати подібні інтенсивні програми з провідними менторами в сфері інновацій. За анонсами можна слідкувати на сторінці у Facebook.