У Маріуполі з’явиться центр розвитку підприємництва

У Маріуполі з’явиться центр розвитку підприємництва/фото: MRPL.city
У Маріуполі з’явиться центр розвитку підприємництва/фото: MRPL.city

У Маріуполі шукають приміщення для майбутнього центру розвитку малого бізнесу, який повинен з’явитись у місті до 2021 року.


«Створення центру підтримки підприємців є одним з ключових моментів цільової програми розвитку малого бізнесу, яку ми плануємо прийняти в першому півріччі поточного року, - розказав журналісту «Бізнес-Схід» директор департаменту з питань економіки Маріупольської міськради Євген Бодягин. – У місті повинна з’явитися відповідна інфраструктура, яка б сприяла розвитку підприємництва та задовольняла всі потреби діючих та майбутніх представників бізнесу».

За словами Євгена Бодягина, попередню домовленність про співфінансування проекту вже висловили представники декількох міжнародних організацій, які погодились взяти на себе функції з технічного оснащення центру, організацію тренінгів та інших бізнес-заходів.

На даному етапі чиновники вже підшукують приміщення, де міг би розміститися сам центр, та пишуть грантові заявки.

«Це бізнесово-соціальний проект, який передбачає надання маріупольцям  послуг різного характеру – це навчання фінансовій грамотності, створенню бізнес-планів, аналізу ринку та конкурентів, а також допомога з пошуком інвесторів та участю у конкурсах грантів», - відзначив Євген Бодягин.

На сьогодні в Маріуполі нараховується 26 тисяч суб’єктів господарювання, 14 з яких – представники мікробізнесу.

Як зауважив директор департаменту з питань економіки, в місті вже діють подібні центри допомоги бізнесу, але їх зовсім недостатньо на таку кількість підприємців.

Читайте: Ошейники-непотеряшки – жительница Мариуполя запустила стартап для владельцев домашних питомцев