На Донеччині найчастіше шукають представників торгівельних професій

На Донеччині найчастіше шукають представників торгівельних професій/фото:news.tut.by
На Донеччині найчастіше шукають представників торгівельних професій/фото:news.tut.by

У Донецькій області третя частина від усіх існуючих вакансій налічується на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі.


Сьогодні Донецька обласна служба зайнятості пропонує шукачам роботи  понад 40 тисяч вакансій, повідомляє «Бізнес-Схід».

При цьому статус безробітних мають 120 тисяч жителів регіону.

Станом на січень 2019 року кількість вакансій зросла на 13,7%. Середня зарплата, яку пропонують роботодавці, складає 5 тисяч гривень.

«Найбільше вакансій (34,9%) налічується на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі, переробної промисловості (17,5%), добувної промисловості (7,3%), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (6,4%) та освіти (5,1%)», - повідомляє прес-служба  ДОСЗ.

При цьому найбільший попит роботодавців спостерігається на працівників сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітників з інструментом, а також робітників з обслуговування технологічного устаткування.

Також відзначається, що торік на Донеччині було працевлаштовано 32 тисячі громадян – цей показник на 7% більше, ніж минулого року. Збільшилась і кількість осіб, які отримали одноразову допомогу по безробіттю для ведення підприємницької діяльності. У 2018 році власну справу започаткували 210 мешканців Донеччини.

Читайте: На Донетчине выращивают «элитную» зелень