Жителям Донеччини пропонують участь у програмі "Гроші за роботу"

Ілюстративне фото з відкритих джерел
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Навесні у Краматорську та Слов’янську можна заробити під час виконання робіт з благоустрою.


Участь у тимчасових роботах на благо місцевої громади можуть взяти ВПО та місцеві жителі. Пріоритет надаватимуть багатодітним родинам, самотнім батькам, людям з інвалідністю. Відбір кандидатів здійснює Кризовий центр БФ «Карітас», повідомляє  «Бізнес-Схід».

Роботи необхідно виконувати з квітня по червень у Краматорську та Слов’янську. Організатори також розглядають  можливість участі кандидатів з інших населених пунктів Донецької області (Олександрівський, Добропільський, Слов’янський, Костянтинівський, Покровський, Лиманський, Бахмутський райони).

«Це можуть бути роботи з прибирання, благоустрою території, дрібний ремонт, - розповіла координаторка Простору підтримки БФ «Карітас-Краматорськ» Катерина Овчаренко. – Також це може бути допомога у вигляді соціального патронажу людям з інвалідністю, їх супровід до крамниці, банку, прибирання у хаті або у городі. Зараз ми співпрацюємо з різними громадськими організаціями, аби знати їх потреби у таких роботах чи послугах».

Учасники програми «Гроші за роботу» не повинні перебувати на обліку в Державній службі зайнятості і отримувати допомогу в зв’язку із тимчасовою непрацездатністю. За участь у цих роботах люди отримають виплати – 2500 гривень на місяць.

Інформацію щодо роботи цієї програми можна отримати за номером: 066 993 28 00.

Відбір учасників буде відбуватись за результатами співбесід з фахівцями Кризового центру «Карітасу» (м. Краматорськ, вул. Південна, 9 та м. Слов’янськ, вул. Вчительська, 2А).