• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • "Для мене це наче чарівництво", – на Донбасі підприємець виготовляє натуральні сири і мріє про власну сироварню

"Для мене це наче чарівництво", – на Донбасі підприємець виготовляє натуральні сири і мріє про власну сироварню

На Донбасі підприємець виготовляє натуральні сири і мріє про власну сироварню / фото з особистого архіву Едуарда Харлана
На Донбасі підприємець виготовляє натуральні сири і мріє про власну сироварню / фото з особистого архіву Едуарда Харлана

Едуард Харлан із Сєвєродонецька у 2017 році заснував приватну сироварню, навчився варити сир, зараз має постійних клієнтів і мріє відкрити сироварню за містом.


До 2016 року житель Сєвєродонецька Луганської області Едуард Харлан працював у хімічній промисловості – спочатку на місцевому хімзаводі, згодом продавав продукцію, повідомляє «Бізнес-Схід».

«Мені все більше хотілося зайнятися чимось цікавим, а не просто продавати хімію, - поділився підприємець Едуард Харлан. - Я люблю готувати, вдома на кухні вже пробував варити сир, тому вирішив перетворити це у бізнес».

У 2016 році Едуард взяв участь у тренінгу від ПРООН, де розповідали, як заснувати власну справу. Згодом написав бізнес-план на придбання обладнання для сироварні. 136 000 гривень витратив на обладнання. Також вклав свої заощадження.

«За грантові гроші я купив обладнання – це була сироварня, нержавіючі столи, бойлер, холодильники. Це все дозволило розпочати виробництво сиру», - сказав підприємець.

В орендованому приміщенні на початку 2017 року Едуард розпочав виготовляти сири. Навчався цьому он-лайн – дивився різні уроки, поради досвідчених сироварів, не боявся експериментувати, постійно пробував щось нове. Врешті зупинився на виготовленні твердих сирів. Молоко для цього закуповує у місцевому фермерському господарстві.

«Я виготовляю сири двох видів – це італійська качота з домішками різних трав, спецій, а також роблю грецький халумі – цей сир можна смажити на грилі, на поверхні утворюється смачна золотиста скоринка, його люблять наші клієнти», - поділився сировар.

Сири власної торгової марки продає через соціальні мережі, за два роки має також напрацьовану базу клієнтів, знає їхні вподобання. Його ж самого щодня надихає процес створення сиру.

«Виготовлення сиру мене надихає: спочатку залив молоко, потім дивишся, як воно зріє, потім ріжеш його. Щогодини бачиш новий результат своєї роботи, це наче якесь чарівництво, я дуже люблю цей процес і отримую від цього задоволення», - сказав Едуард.

У холодильниках Едуарда є сири, яким понад сім місяців. Сировар каже, що це їхня юність.

«В Італії є банк сиру – люди купують головку і кладуть до банку, це їхні інвестиції. За рік вона буде коштувати у кілька разів дорожче, - розповів підприємець. - Моїм сирам ще довго можна лежати, але я вірю, що кожен чекає і знайде свого клієнта».

Цієї весни Едуард Харлан планує розширити лінійку своїх сирів – хоче виготовляти також м’які сири.

А ще підприємець з Луганщини мріє облаштувати невелику сироварню у селі біля лісу, куди зможуть приїхати відвідувачі, подивитися на виробництво і придбати його продукцію. Так, як це діє на багатьох приватних закордонних сироварнях.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • "Для мене це наче чарівництво", – на Донбасі підприємець виготовляє натуральні сири і мріє про власну сироварню