Коли потрібно прокачувати бізнес і як це може його врятувати

Світлана Насирова, керівниця Асоціації консультантів для бізнесу АКБ

Наскільки важливо “прокачати” свій бізнес? Які кроки треба зробити, щоб бізнес став більш активним? Про це «Бізнес-Схід» поговорив з сертифікованою бізнес-тренеркою з маркетингу Київської торгово-промислової палати Світланою Насировою.

- Світлана, що означає “прокачати" бізнес та навіщо підприємцям це робити?

- Звичайно, це дещо метафоричне порівняння на кшталт прокачування м’язів в тренажерному залі, але якщо сказати це в бізнес-форматі -  це потреба в постійному розвитку бізнесу. Багато експертів говорять про те, що бізнес має завжди знаходитися в динаміці, він ніколи не є статичним, він або росте, або падає.

Якщо ми прагнемо бути сучасним бізнесом, ми просто не можемо собі дозволити не вчитися, не мінятися, не слідкувати за інноваціями в нашій галузі. Найдинамічнішим бізнесом сьогодні є бізнес, де не тільки власник, а й ключова команда постійно знаходяться в процесі розвитку та навчання, впровадження чогось нового.

- Як зрозуміти підприємцю, що його бізнес необхідно прокачати?

- Особисто на мою думку першим симптомом, який вказує на необхідність розвитку, є те, що компанія не ставить і не досягає нових цілей. Як кожний рік у житті людини повинен мати певні нові досягнення, звершення, спроби, невдачі. Так і в бізнесі, кожен рік має бути певним щаблем розвитку. Нормою вважається необхідність приросту бізнесу на 10-15%, і це не вважається ростом, це норма утримання компанії на ринку.

Крім того, нові цілі мають бути різносторонніми, завжди треба розуміти, як ми будемо підвищувати свою конкурентоспроможність на ринку. Чи підвищимо ми рівень сервісу, чи стане більш професійним наш персонал, чи введемо ми новий напрямок чи послугу наступного року. Усе це є складові росту здорової компанії.

Іншою тривожною характеристикою, яка показує, що необхідно рости та щось міняти в бізнесі, є емоційне вигорання власника, або ключової команди, втрата інтересу до бізнесу. Тут треба буде розібратися з першопричиною цього явища, іноді дійсно просто достатньо відпочити, переглянути деякі речі під новим кутом, зловити нові ідеї та з новим ентузіазмом поринути в новий етап розвитку.

- Світлана, назвіть конкретні кроки для підприємця, який хоче зробити свій бізнес більш активним?

- По-перше, власнику необхідно визначитися в тому, яких цілей він хоче досягнути від бізнесу та інших сфер життя, тому що цілі  - це завжди комплексний процес, і ні в кого з нас життя не складається лише з бізнесу.

 По-друге, провести стратегічну сесію з ключовою командою (в ідеалі з бізнес-консультантом, фасілітатором або бізнес-тренером). Обговорити питання стану бізнесу на сьогодні, сильні та слабкі сторони, положення компанії відносно ключових конкурентів. Тобто детально проговорити точку А, в якій знаходиться компанія на сьогодні. Прописати плани досягнення цілей в розрізі напрямків. Проводити проміжкові зустрічі з реалізації стратегії (мінімум 1 раз на квартал, можливо, щомісячно).

По-третє, проводити системне навчання ключової команди, тому що впровадження будь-яких змін неможливо без навчання та професійного росту та розвитку співробітників. Будь-які цілі бізнесу можливі тільки завдяки злагодженим діям команди.

- З вашого досвіду, ви можете визначити помилки - “граблі”, на які систематично наступають підприємці?

- Власники суцільно займаються операційною діяльністю і взагалі не приділяють увагу процесу розвитку підприємства, мало проводяться навчання персоналу або взагалі не проводяться, не ведеться управлінський облік на підприємстві (компанія не знає, які продукти є більш прибутковими, які менш, які клієнти є прибутковими, які збитковими), багато компаній рухається без стратегічних планів розвитку та постановки бізнес-цілей.