Як власникам кафе та кав’ярень зберегти бізнес на плаву під час карантину?

Тетяна Шашкова, Голова правління Громадської організації «Взаємодія-плюс».

Поради експертки для закладів громадського харчування під час коронавірусної кризи.

Редакція «Бізнес — Схід» дізнавалася  експертну думку про те, як власникам кафе та кав’ярень зберегти бізнес на плаву під час карантину.

Як відомо, на виконання доручення Президента України рішенням Кабміну тимчасово припинено роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе), торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів та інших закладів розважальної діяльності.

Але законом дозволяється торгівля харчовими продуктами, пальним, засобами гігієни тощо. Однак робити це можна за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Тому свої заклади громадського харчування, наприклад, кафе, бари можна перевести тимчасово на об’єкти торгівлі, для чого своїм наказом необхідно ввести зміни в організацію їх роботи.

Такі дії прописані у ЗУ № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», який був прийнятий парламентом. Так, згідно з прикінцевими положеннями закону, власником підприємства, установи може змінюватися режими роботи закладів, підприємств, установ, організацій, зокрема, щодо приймання та обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Інформація про такі зміни повинна доводитися до відома населення з використанням веб-сайтів та інших комунікаційних засобів. Крім того, на двері закладу слід розмістити об’яву аналогічного змісту.

Приклад Наказу:
«У зв’язку з введенням на території м._______________ карантину, вести зміни в організацію роботи Кав’ярні «_____________», запровадивши наступне:
1. Прибрати посадкові місця та закрити зал для розміщення гостей.
2. Продавати кавові напої тільки на виніс.
3. Прибрати з використання весь скляний та порцеляновий посуд, для продажу товарів «на виніс» використовувати тільки паперовий одноразовий посуд та пластикові ланч-бокси.
4. Обмежити асортимент продажу. В асортименті залишити тільки напої, морозиво та тістечка.
5. Персоналу слідкувати за недопущенням скупчення людей у зоні видачі замовлення.
6. Провести інструктаж з персоналом про додаткові запобіжні санітарні вимоги під час дії карантину».

Хто вас може перевіряти на період дії карантину?

Представники Держпродспоживслужби, поліції, санітарні лікарі та епідеміологи можуть здійснювати позапланові перевірки закладів, закритих за рекомендацією Міністерства охорони здоров'я на період карантину. Але якщо у вашому закладі все перероблено під торгівлю і ви маєте відповідний КВЕД, то ніяка перевірка вам не страшна.

За які порушення наступає адміністративна відповідальність?

За порушення вимог ЗУ № 1645 «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 10 «недотримання підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та громадянами санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм при здійсненні будь-яких видів діяльності», а ст. 30 надає повноваження місцевим органам виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в умовах карантину запроваджувати більш жорсткі, ніж встановлені нормативно-правовими актами, вимоги щодо якості, умов виробництва, виготовлення та реалізації продуктів харчування, режиму обробки та якості питної води. У КпАП за такі порушення може накладатися штраф на громадян від 17 тис. до 34 тис. грн.

Якщо у вас на об'єкті виконуються встановлені санітарно-гігієнічні правила, які ви задекларували ще при відкритті свого закладу харчування, то до вас немає підстави для застосування вищевказаних штрафів.
При візиті контролерів вам слід запропонувати їм відмітитись у Книзі обліку перевірок та надати копію наказу про зміни в організації роботи свого закладу харчування.

До речі, на практиці, серед підприємців Донеччини вже є такі позитивні приклади роботи кав’ярень у період дії карантину. Вони пройшли перевірку і у контролерів не було до них ніяких зауважень.