Епоха фрілансу та експертності

Руслан Бельтюков, Президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу – UABL.

Думка експерта: Підприємствам потрібно готуватися до переходу на дистанційну роботу.

Епідемія вірусу COVID-19 у розвинутих країнах світу та впровадження карантинних заходів сприяли швидкій інтернетизації економіки та переходу на фріланс-послуги сотень тисяч людей в усьому світі. Активно розвиваються блогерські рухи та створюються нові сайти, формуються прямі канали продажу продукції від виробника до споживача.

Економіка видозмінюється на очах. Ми бачимо, як згортаються підприємства під тиском великих накладних витрат або непродуктивних витрат. Взнаки даються відсутні нові методи управління підприємствами і застарілі системи. При цьому кращі працівники починають активно шукати роботу у якості експертів та консультантів у різних фріланс-проєктах.

Продовження карантину призведе до переходу більшості висококваліфікованих працівників та управлінців до дистанційної форми роботи, а саме дистанційного управління проєктами та процесами підприємств. Так само більшість активних працівників подивляться на віддалену роботу, як на можливість збудувати свою фінансову незалежну, персональну модель заробітку коштів.

Підприємствам потрібно готуватись до переходу на дистанційну роботу і залучення експертів не на постійну роботу, а на часткову зайнятість та проєктну роботу.  Перехід до проєктного управління в обставинах сучасної епідемії та після епідемії є критично необхідними для підприємств.

Проєктна система управління дає суттєву економію коштів на залученні працівників лише до деяких процесів у проєктах, при цьому зменшуючи накладні витрати на неефективний час працівників, і одночасно підвищує продуктивність працівників, що є наслідком роботи працівників у різних проєктах та повного персонального завантаження роботою.

Якщо ж підприємства не перейдуть на проєктну систему управління і організації роботи, їх чекає занепад. Причиною цього занепаду буде активність експертних працівників, які будуть шукати додаткові заробітки на стороні, а відтак на більшості підприємств залишатимуться працівники низького рівня експертності, бо їх не потребує ринок у якості фрілансерів.

Отже, розвиток ринку фрілансу вплине на перебудову всієї економіки. Економіка перестане бути переважно продуктовою, а буде наповнюватись сервісами та комфортом для клієнтів. Якщо раніше клієнти витрачали досить багато часу на пошук відповідної продукції та вели перемовини про постачання, то падіння збуту буде змушувати підприємства запроваджувати для клієнті додаткові послуги, щоб стимулювати збут продукції. І саме у розвитку сервісу відіграватиме велику роль розвиток ринку фрілансу.

 Буде цілком реальним перехід до віддаленої проєктної роботи всіх допоміжних процесів підприємств, таких як бухгалтерський облік, юридичні послуги, кадрові послуги, конструкторські бюро тощо. А підприємства сфокусуються лише на побудові ідеальних основних процесів. Підвищиться необхідність дистанційного навчання працівників основних процесів, а підвищення кваліфікації фріланс-працівників допоміжних процесів цілком перекладеться в їх гаманці.

Отже, економіка змінюється у сторону експертності, фрілансу допоміжних процесів, фокусування на основних процесах підприємств, скорочення постійних витрат та більшої гнучкості компаній завдяки впровадженню процесно-проєктних систем управління і організації діяльності.

Джерело: https://uabl.org/frilans/