Який бізнес отримує гранти під час пандемії

Світлана Олєйнікова, експертка з пошуку та залучення ресурсів та бізнес-проєктів.

Які пріоритети грантонадавачів у період коронакризи?

Світлана Олейнікова, експертка з пошуку та залучення ресурсів (фандрейзингу), розвитку соціальних, культурних та бізнес-проєктів, керівна партнерка групи компаній Synergy Universe / Synergy Development Consulting, розповіла «Будуй своє» про пріоритети донорів, попит на консультаційні послуги у питаннях грантів, найпопулярніші запити, вимоги донорів та інше. 

Світлано, яким бізнес-проєктам наразі віддається перевага?

— Гранти надаються під запити цільової аудиторії. Наприклад, актуальними запитами бізнесу є розширення або форматування діяльності підприємств через кризу та коронавірус.

Форматування — як-от перехід з офлайну в онлайн тощо. У такому випадку бізнесу, наприклад, школам іноземних мов, потрібне обладнання для роботи з учнями онлайн: ноутбуки для відеоконференцій, штативи та камери для запису уроків, ліцензійне програмне забезпечення тощо. Відповідно, конкурси повністю або частково фінансують закупівлю такого.

Розширення, коли бізнесу потрібно збільшувати кількість клієнтів або територію продажів. Наприклад, якщо виробник мінеральної води раніше продавав товари лише в одному регіоні офлайн, то розширення дозволить працювати по всій Україні та за її межами — продавати онлайн на маркетплейсах в Україні та інших державах тощо. Конкурси в такому випадку фінансують і консультаційні послуги, і закупівлю обладнання тощо.

Що в першому, що в другому випадках є спільне: не було повної зміни діяльності підприємства, тому простіше отримати безповоротні кошти. Якби була зміна діяльності: компанія до карантину виготовляла гумові чоботи, а тепер маски для індивідуального захисту, тоді фінансування отримати складніше, тому що немає ані досвіду у конкретній галузі, ані репутації. 

— Кількість запитів клієнтів зросла чи зменшилася?

— До кризи та під час неї кількість запитів клієнтів не змінилася: як було багато запитів, так і залишилося, підвищився попит на навчання завдяки широкому інформуванню донорів про можливості.

— Світлано, які найбільш популярні запити клієнтів щодо конкурсів?

— Ми працюємо з запитами клієнтів від €10 тис до €50 млн.

— Чи змінювалися умови конкурсів для бізнесу?

— Нічого не змінилося. Як і раніше підприємцеві подеколи потрібно бути готовим сплатити частину коштів — 30-50% вартості проєкту. Це допомагає розподілити відповідальність сторін за виконання проєкту. Коли є особистий вклад власника бізнесу у проєкт, тоді краще, свідоміше, якісніше виконання проєкту. Інколи не потрібно сплачувати внеску, коли це конкурс на заснування справи, закупівлю обладнання, навчання персоналу. 

— Чи є секрети успішного проєкту?

— Якщо успіх виміряти у 100 відсотках, тоді його компоненти це: 30% — репутація, тому що для гранту потрібно мати репутацію, досвід у галузі, позитивні відгуки та вчасні успішні проєкти; 30% — пропозиція або рішення запиту суспільства або бізнесу. Наприклад, запитом суспільства може бути працевлаштування людей з інвалідністю. У такому випадку грант передбачає фінансування створення робочих місць через закупівлю техніки, навчання персоналу, щоб передати вміння новим працівникам. Ще 30% — заявка та її оформлення, відповідність умовам конкурсу. Інші 10% — суб’єктивні фактори, що складно ідентифікувати та впливати на них.  

— Чи є зараз так званий фокус на проєктах? 

— Постійно працюють декілька типів грантів — на розвиток — щоб вирішувати запити регіону, бізнесу, гуманітарні — для надзвичайних ситуацій в світі, країні, пандемія, стихійні лиха тощо, вирішення військових конфліктів на Донбасі.

Наразі всі проєкти фінансуються, ще більше коштів виділяється на гуманітарні проєкти, щоб впоратися з пандемією та її наслідками в Україні. Впоратися з наслідками можуть не лише науковці, а й приватні підприємці, що допомагають вирішувати проблеми та боротися з наслідками.  Така тенденція зберігатиметься протягом наступних трьох років.