Бізнес • Туризм • Культура

Смачна історія жіночого підприємництва на Донеччині

Ганна Букатіна заснувала власну справу на приготуванні їжі.

Успішну історію бізнесу, який заснувала підприємниця з Донеччини, розповідають в рамках спецпроєкту «Смачні історії жіночого підприємництва» на posteat.ua.

Ганна Букатіна, засновниця кейтерингової компанії Bukati catering з Донецької області, завжди любила і вміла готувати. І коли в церкві, прихожанкою якої вона була, проводили благодійні обіди та зустрічі, вона часто брала на себе приготування і подачу страв.

Знайти свою справу допоміг випадок. Друзі Ганни знали, що вона вміє організовувати фуршети, і попросили її зробити це для весілля на 60 осіб. Спочатку вона не знала, чи варто погоджуватися, адже ще ніколи не готувала на таку кількість людей, проте вирішила спробувати. Банкет пройшов відмінно, і скоро вона отримала нову пропозицію для співпраці.

 

Вже після цього, порадившись з чоловіком, Ганна вирішила професійно зайнятися кейтерингом — спочатку планувала готувати страви на кухні, вважаючи, що це буде максимально зручно і вигідно. Але вже після курсів по кейтерингу, які вона проходила в Києві, зрозуміла — треба робити все професійно з самого початку та одразу знайшла приміщення, почала вести сторінки в соціальних мережах, працювати з бізнес-планом, а також багато часу присвятила пошуку ідей оформлення та рецептів страв.

Проблема була лише в обладнанні. Готувати страви для фуршетів, кава-брейків та інших заходів — це не те ж саме, що зробити обід на 3-5 осіб на кухні. Всі можливі ресурси вклали в ремонт і закупівлю посуду, але цього все одно не вистачало для якісної роботи.

Тому коли друзі розповіли їй про програму EU4Youth, Ганна відразу використала цю можливість — слайсер для нарізання продуктів тонкими скибочками, професійна плита і велика посудомийна машина, придбані за рахунок отриманого гранту, дозволили нарешті відкритися. Майже відразу Ганна отримала велике замовлення на організацію фуршету на 120 чоловік. Після нього були інші заходи та бізнес почав розвиватися.

На своєму виробництві Ганна проводила майстер-класи з приготування і почала наймати людей для роботи — помічників на кухню, офіціантів та інших спеціалістів. Її мрія — надавати робочі місця випускникам дитячих будинків, які часто губляться, виходячи в доросле життя. І Ганна вірить, що ця ідея буде реалізована і її бізнес розвиватиметься як відповідальний бізнес з підтримкою соціальної складової.