Бізнес • Туризм • Культура

Підприємець з Маріуполя розвозить клієнтам сири та ковбаси власного виробництва

Михайло Чукурна популяризує здорове харчування та має власну торгову марку.

Виготовляти сири та ковбаси власного виробництва Михайло Чукурна почав у 2017 році. Спочатку з дружиною Ольгою експериментували на кухні для власних потреб, розповідає Проєкт USAID на своїй сторінці у Фейсбук.

До того родина мала швейний цех – шили одяг для вагітних. Після початку військового конфлікту на Сході України продажі стали зменшуватися, підприємці вирішили змінити справу.

“Все почалося з однієї каструльки у квартирі – у ній експериментували. Ми хотіли зварити натуральний сир для себе, щоб правильно харчуватися. Ми не мали досвіду у цій справі, але мали бажання”, - згадує підприємець.

 

Усьому навчалися на власному досвіді, пригощали друзів, родичів, вносили зміни в рецепти. Зараз родина має торгову марку “Вкусный погребок” – виготовляють сири й ковбаси, копченості. Також пропонують клієнтам заморожені овочі. Облаштували сироварню, м'ясний цех, коптильню. Сировину для виробництва – молоко та м'ясо — закуповують у місцевих фермерів. В асортименті – сири коров'ячі та козячі.

“Ми робимо сир з пажитником, з волоським горіхом, насінням льону, сири з пліснявою, крем-сири. Постійно працюємо над технологією. Я найбільше люблю витримані сири, яким понад рік. Ми ними пишаємося”, - говорить Михайло.

Також родина співпрацює з виробниками джемів та авторських кондитерських смаколиків – пропонують клієнтам їхню продукцію через свій сайт.
Михайло сам доставляє клієнтам продукцію. Для цього придбав електромобіль.

 

“У мене є дні адресної доставки – це четвер та п’ятниця. Клієнти знають, що я привезу у ці дні їхні замовлення, з усіма намагаюся домовитися, щоб було зручно. Ми в родині вирішили, що будемо доставляти замовлення у певні години по районах Маріуполя, ця послуга дуже важлива для клієнтів, береже їх час”, - каже Михайло.

Зараз підприємець планує відкрити точку видачі продукції, де клієнти могли б забрати своє замовлення, і надалі популяризувати здорове харчування. Михайло каже, що людей, які цінують натуральне, щороку стає більше.